Tašková krytina

Skok na obsah stránky Hlavní menu Hlavní menu Hlavní stránka webu

Taškové krytiny

Jsou to moderní plechové střešní krytiny s univerzálním použitím. Své příznivce si získávájí především díky výborným užitným vlastnostem s velmi vysokou kvalitou a skvělou cenou. Střešní plechové krytiny jsou vyráběny na moderních tvarovacích linkách  v pásech dle požadavků zákazníka na potřebnou délku střechy.

K plechovým krytinám nabízíme i střešní doplňky.

Velmi nízká hmotnost střešní plechové krytiny  (cca 4,8 kg/m²) šetří nejen náklady na vybudování krovu, ale také náklady na přepravu, skladování, manipulaci i montáž. Lehká střešní plechová krytina je vhodná pro jakékoliv střechy. Doporučený minimální sklon střechy je alespoň 12°.

V porovnání s pálenou či betonovou taškou je výsledná hmotnost plechové krytiny zanedbatelná. Výsledkem je výrazné snížení zatížení konstrukce budovy. Tyto vlastnosti předurčují použití lehké střešní plechové krytiny jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích. Špičková technologie umožňuje výrobu s podélnou drážkou, která zvyšuje odolnost střešní plechové krytiny vůči povětrnostním vlivům a dovoluje její použití i v náročných klimatických podmínkách. Pevnost střechy byla úspěšně prověřena i v silných krupobitích.

 

 

Střešní plechová krytina Donna

 

Střešní plechová krytina Paula

Střešní plechová krytina Lena

 

 

Střešní plechová krytina Alia

 

 

Střešní plechová krytina Atlas

 

 

Střešní tabule lakovaná v provedení Polyester

Skladba vrstev - Polyester