Skok na obsah stránky Hlavní menu Hlavní menu Hlavní stránka webu

Trapézové plechy pro Vaše střechy

Široká nabídka umožňuje ideální řešení pro střechy a obvodové pláště hal, skladů, dílen, průmyslových a komerčních budov, vnitřní obklady, dělící příčky,  ploty, garáže, kontejnery atd. Trapézové plechy lze použít u střech se sklonem již od 5 stupňů. Jsou vyráběny z ocelového plechu žárově nanesenou vrstvou zinku nebo aluzinku.

Jedná se o plechy s efektním vzhledem. V lakovaném provedení jsou vyráběny v mnoha barevných odstínech umožňující zajímavé provedení střech a fasád. Plechy jsou vyráběny s povrchovou úpravou: aluzinek, pozink, polyester lak, polyester mat. 

Trapézové plechy

Tloušťka plechu : 0,5 mm, 0,6 mm, 0,7mm, 1,0 mm

Délka: do 8 m - rozdílné podle tvaru plechu.

K trapézovým plechům je možno dodat prosvětlovací profily.

AKCE: Trapézové plechy T18 od 130,- Kč !!!

Trapéz 8

Trapéz 14

Trapéz 18

Trapéz T 35

Trapéz T 55

Trapézové plechy - provedení Aluzinek

Aluzinek se vyznačuje výbornou odolností vůči korozi, mechanickému poškození i vysokým teplotám (až 300°C), je pevný a trvanlivý. Vzhled stříbrné metalízy odráží teplo ze slunečního záření - uvnitř hospodářských stavení pomáhá v letních měsících vytvářet přijatelné vnitřní mikroklíma. Je opatřen ochrannou a odolnou průhlednou vrstvou SPT, která zabraňuje kontaktu se solí z lidského potu při montáži. Ve srovnání s pozinkovanými plechy má až šestinásobnou životnost.

Skladba vrstev - Polyester

Skladba vrstev - Aluzinek